TRANSFER HABERLERİ

21 Temmuz 2020 Salı

ŞAMPİYONKOLİK TEKNİK DİREKTÖR HAKAN ŞAPÇI, ALİAĞASPOR FK'DA.

Geçtiğimiz sezonu Bölgesel Amatör Lig (BAL) 8.Grupta şampiyon Bergama Belediyespor'un 21 puan gerisinde 41 puan ile 4.sırada tamamlayan ve yeni sezonda hedefini 3.Lig olarak belirleyen Aliağaspor FK,
Bergama Belediyespor'u şampiyon yapan Teknik Direktör Hakan Şapçı ile anlaştı.
Yeni sezonda şampiyonluk hedefleyen Aliağaspor FK, 2014-2015 sezonda Manisa Büyükşehir Belediyespor, 2016-2017 sezonunda Turgutluspor'u BAL'da, 2017-18 sezonunda TFF 3.Lig'de Utaş Uşakspor'u ve son olarak 2019-20 sezonunda BAL'da Bergama Belediyespor'u şampiyon yapan 47 yaşındaki tecrübeli Teknik Direktör Hakan Şapçı ile anlaştı.
ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANI SERKAN ACAR; HEDEFİMİZ SÜPER LİG.
Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar futbolculardan, hocamıza, kulüp yönetiminden, taraftarlarımıza kadar herkesin bu sezon hedefin öncelikle 3. Lig ve sonrasında daha üstün başarılara imza atmak bilincinde olması gerektiğini dile getirerek,“Hakan hocamız 2020-2021 sezonunda Aliağaspor FK teknik direktörü olarak Aliağa’mızın başarısı için görev yapacak. İnşallah sağlıklı bir sezon geçiririz. Aliağa olarak, şehir olarak her alanda hedefimiz Süper Lig. Tabii sportif alan bizim için çok önemli bir alan. İnşallah futbolda da çok başarılı bir sezon geçirmeyi diliyoruz. Aliağaspor olarak hak ettiğimiz yerlere ulaşmak istiyoruz. Başta kulüp başkanımız Kamil Önal olmak üzere, yönetimimiz, taraftarımız, teknik heyetimiz ve futbolcularımız tek yürek 3. Lige çıkmanın heyecanı içinde olmalıyız ve hedefimize ulaşmalıyız. Tek hedefimiz öncelikle profesyonel lige çıkmak. Ardından başarılarımızı sürdürüp en üst noktalara ulaşmak istiyoruz. Hocamızın geçmişteki başarıları ve son olarak Bergama’da ulaştığı başarı, Aliağa’mızda da başarıya ulaşacağımızı gösteriyor. Kulübüyle, Belediyesiyle, taraftarıyla, halkıyla tek yürek bu başarıyı elde edeceğiz. Aliağamıza hayırlı olsun”dedi.
TEKNİK DİREKTÖR HAKAN ŞAPÇI: ALİAĞA’YI HAK ETTİĞİ YERLERE TAŞIYACAĞIZ
Teknik Direktör Hakan Şapçı'da Aliağa’nın daha üst ligleri hak ettiğini ifade ederek “Aliağa’da olmaktan dolayı çok mutluyum. Geçmişte yakaladığımız başarıların bir yenisini, belki de en kıymetlisini yakalamak için buradayız. Ben başta Belediye Başkanımız Serkan Acar beye, Kulüp Başkanımız Kamil Önal beye, Sportif Direktörümüz Burak Akyıldız’a çok teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte tüm Aliağa, tüm taraftarımızla birlikte Aliağa FK’yı hak ettiği üst liglere taşımak için var gücümüzle büyük bir mücadele vereceğiz. Ben de bu ailenin bir ferdi olmaktan dolayı çok mutluyum, çok gururluyum"dedi.
ALİAĞASPOR FK BAŞKANI KAMİL ÖNAL: ALİAĞAMIZA HAYIRLI OLSUN
Aliağaspor FK Başkanı Kamil Önal da Aliağa’nın daha üst liglerde olması gerektiğini ve bu hedeflere ulaşmak için çalışacaklarını söyleyerek,“Bugün Aliağa’mız için çok güzel bir gün. Başarılara kavuşmuş ve yeni başarıları hedefleyen bir ismi Teknik Direktörlüğe getirdik. Serkan Acar başkanımızla birlikte kulüp olarak bizim de hedeflerimiz daha üst liglerde olmak, Aliağa’ya layık şekilde daha büyük başarılar yaşamak. Aliağamıza hayırlı olsun"dedi.
SERVET SARUNHiç yorum yok: