TRANSFER HABERLERİ

30 Nisan 2023 Pazar

AXA SİGORTA KUPA VOLEY'DE ŞAMPİYON, VAKIFBANK.

AXA Sigorta Kupa Voley Dünya Baltacıoğlu Özel Sezonu’nda İzmir Atatürk Voleybol Salonu'nda oynanan final karşılaşmasında Fenerbahçe Opet’i 25-15, 25-23 ce 29-27'lik setler ile 3-0 yenen VakıfBank şampiyon oldu.

Karşılaşmayı, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, TVF Basından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Mustafa Alpaslan, TVF Sağlık Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ufuk Demirkılıç, A Milli Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Daniele Santarelli ve TVF Genel Sekreteri Nihal İşçi de tribünden takip etti.

AXA Sigorta Kupa Voley Dünya Baltacıoğlu Özel Sezonu’nda şampiyon olan VakıfBank, önümüzdeki sezon ülkemizi CEV Kupası’nda temsil etme hakkı kazandı.

Final karşılaşmasının en değerli oyuncusu (MVP) seçilen VakıfBank takımından Paola Egonu’ya ödülünü Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ takdim etti.

AXA Sigorta Kupa Voley Dünya Baltacıoğlu Özel Sezonu’nu ikinci olarak tamamlayan Fenerbahçe Opet takımına ikincilik madalyalarını TVF Basından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Mustafa Alpaslan, TVF Sağlık Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ufuk Demirkılıç ve AXA Sigorta Hukuk, Uyum ve Kurumsal Sorumluluk Başkanı Onur Koçkar, ikincilik şiltini de AXA Sigorta Bireysel Teknik ve Sağlık Başkanı Sanem Çıngay Buçukoğlu takdim etti.

AXA Sigorta Kupa Voley Dünya Baltacıoğlu Özel Sezonu’nu şampiyon olarak tamamlayan VakıfBank takımına birincilik madalyalarını TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, AXA Sigorta Hasar Başkanı Eray Kangal ve İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici, şampiyonluk kupasını TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve AXA Sigorta Mali İşler Başkanı Tuba Karataş Arıcan takdim etti.

MERYEM KAYA SARUN


Hiç yorum yok: