TRANSFER HABERLERİ

10 Eylül 2021 Cuma

BURHANİYE BELEDİYESPOR'DA AHMET SARAY DÖNEMİ.

Burhaniye Belediyespor, Teknik Direktör Ahmet Saray ile anlaşma sağladı.Yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig (BAL)’da mücadele edecek Burhaniye Belediyespor, Teknik Direktör Ahmet Saray ile anlaşarak sözleşme imzaladı. Burhaniye Belediyesinde yapılan imza töreninde Teknik Direktör Ahmet Saray kendisini Burhaniye Belediyespor'lu yapan imzayı Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler ile birlikte imzaladı.
Basın sözcüsü Oktay Erbalaban,"Takımımız bu sezon BAL liginde mücadele edecek, bu ligi çok iyi tanıyan  yeni teknik direktörümüzle şampiyonluk ipini göğüslemeyi hedefliyoruz”dedi. 
Burhaniye Belediye ve Burhaniye Belediyespor Kulüp Başkanı Ali Kemal Deveciler,"Takımımızı ilk yıl Süper Amatör Lig'den BAL ligine çıkarttık. Bu yılda yıllardır özlemini çektiğimiz Profesyonel lige çıkmak için elimizden gelen ne varsa yapacağız. Hocamıza başarılar dilerim”dedi.
Teknik Direktör Ahmet Saray,"İlk olarak büyük hedefleri olan bir camiaya geldiğim için mutluyum. Başkanımız Ali Kemal Deveciler ve yönetimin güvenini boşa çıkartmayacağım”dedi.
SERVET SARUN

Hiç yorum yok: