18 Ocak 2017 Çarşamba

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 7, 8 ve 9.gruplarda gol krallığı sıralaması.

Bölgesel Amatör Lig (BAL)'da Ege'li ekiplerin mücadele ettiği 7, 8 ve 9.gruplarda ikinci yarı karşılaşmaları hafta sonu oynanan maçlar ile start aldı.Futbolseverler
birbirinden güzel goller izlerken, gol krallığı sıralaması şu şekilde oluştu.
SERVET SARUN
NOT: 7.grupta karşılaşmalar tamamlanmadığı için sıralama haftaya bırakılmıştır.

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 8.GRUP
7.GOL:
Kadir Söylemez (Demirten Yeşilköyspor)
Ferdi Kösem (Sökespor)

6.GOL:
Sonat Kalkan 
Doğan Yaşar Keskin 
Jonas Suka 
Hamit Taşkın (Ödemişspor)
5.GOL:
Barış Gezen 
Suleıman Danladı (Ortaca Belediyespor)
Mustafa Acun 
Chıbuzor Aloysıus Nwogbo (Utaş Uşakspor)
Mustafa Yıldırım (Yatağanspor)

4.GOL:
Sefa Turan (Aliağa Futbol A.Ş.)
Mahmut Yıldırım (Çiğli Belediyespor)
Halil Akhan (Ortaca Belediyespor)
Semih Can Aslan (Ortaca Belediyespor)

Şafak Tiryaki (Ödemişspor)
Mırlan Murzaev (Utaş Uşakspor)
3.GOL:
Samet Kazım Koçer (Çiğli Belediyespor)
Sinan Cındık (Çine Madranspor)
Osman Ersöz (Karpuzlu Belediyespor)
Selim Acar (Karpuzlu Belediyespor)
Serhat Özalp (Ödemişspor)
Ümit Kılınç (Pamukkalespor)

Berk Saraç (Sarayköyspor)
Gökhan Arslan (Sarayköyspor)
Ebubekir Eroğlu (Utaş Uşakspor)
İbrahim Kongur (Utaş Uşakspor)
Mehmet Sancak (Yatağanspor)
2.GOL:
İlhan Türen (Aliağa Futbol A.Ş.)

Maxım Şoımu (Aliağa Futbol A.Ş.)
Necdet Özkan (Aliağa Futbol A.Ş.)
Yoldaş Geçer (Aliağa Futbol A.Ş.)

Göksel Yaman (Çiğli Belediyespor)
Oğuz Kaan Horzum (Demirten Yeşilköyspor)
Muhammed Erberk Aşar (Didim Belediyespor)
Rahim Karaca (Didim Belediyespor)

Barış Berk (Karpuzlu Belediyespor)
İsmail Beyazıt (Karpuzlu Belediyespor)
Ulaş Çetin (Ortaca Belediyespor)
Arda Odımba (Sökespor)
Elhadjı Salıou Seck (Sökespor)
Emre Bozatli (Sökespor)
Mehmet Ali Moğul (Sökespor)

Rıza Bulut (Sökespor)
Batuhan Günay (Yatağanspor)
Emrehan Tekbaş (Yatağanspor)
1.GOL:
Adnan Malat (Aliağa Futbol A.Ş.)
Emrah Türkoğlu (Çiğli Belediyespor)
Mahmut Utku Gülümser (Çiğli Belediyespor)
Ufuk Karabulut (Çiğli Belediyespor)
Bilal Arık (Çine Madranspor)
Kaptan Kaan Akgün (Çine Madranspor)
Serdar Bakıl (Çine Madranspor)
Erçin Yardımcı (Demirten Yeşilköyspor)

Fırat Akyıl (Demirten Yeşilköyspor)
Kubilay Özer (Demirten Yeşilköyspor)

Veli Özdemir (Demirten Yeşilköyspor)
Emre Aydın (Didim Belediyespor)
Malik Tahirler (Didim Belediyespor)
Ozan Baş (Didim Belediyespor)
Ahmet Can Ateş (Karpuzlu Belediyespor)
Ali Dündar (Karpuzlu Belediyespor)
Orhan Çulha (Karpuzlu Belediyespor)

Emre Ekti (Ortaca Belediyespor)
Ruhi Tırak (Ortaca Belediyespor)
Tugay Karatay (Ortaca Belediyespor)
Yunus Kireş (Ortaca Belediyespor)
Hamza Altunsoy (Ödemişspor)
Mert Filiz (Ödemişspor)
Samet Sarıkaya (Ödemişspor)

Burak Koca (Sarayköyspor)
Tevfik Akol (Sarayköyspor)
Umut Çakmak (Sarayköyspor)
Ali Ayhan Keskin (Sökespor)
Mehmet Al (Sökespor)
Atakan Alcan (Utaş Uşakspor)
Hakkı Hakan Özhan (Utaş Uşakspor)
Serhat Çiçek (Utaş Uşakspor)

Gökhan Öztürk (Yatağanspor)
Güneş Can Görgülü (Yatağanspor)

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 9.Grup
6.GOL:
Nazım Ortafidan (Ayvalıkgücü Belediyespor)
Sercan Tunç (Salihli Kocaçeşmespor)
Kaan Akar (Turgutluspor)
5.GOL:
Ferdi Başoda (Turgutluspor)
4.GOL:
İsmet Gökseloğlu (Alaçatıspor)
Necmettin Adıyaman (Alaşehir Belediyespor)
Yusuf Bahadır Karahan (Ayvalıkgücü Belediyespor)
Caner Özvardar (Çiftay Yeşilovaspor)
Bouna Kante (Etispor)
Samet Sabancı (Turgutluspor)
Burak Görgülü (Yeni Çanspor)
3.GOL
Batuhan Dinçer Yokuş (Ayvalıkgücü Belediyespor)
Bülent Tek (Çiftay Yeşilovaspor)
Çağatay Ayşim (Erdekspor)
Berkcan Ertene (Gaziemir Gençlik)
Erdem Eriş (Gaziemir Gençlik)
Muhammed Demirtaş (Gönen Belediyespor)
Murat Serbest (Gönen Belediyespor)
Emre Ersöz (Karabiga Belediyespor)
Şerif Ali Eğilmez (Salihli Kocaçeşmespor)
Hurşit Velioğlu (Turgutluspor)
İsa Taştemir (Turgutluspor)
2.GOL
Hüseyin Arslan (Alaçatıspor)
Recep Serkan Çetintaş (Alaçatıspor)
Ilıyaz Beynazı Ilıyaz (Alaşehir Belediyespor)
Mert Özcanlar (Ayvalıkgücü Belediyespor)
Murat Özcan (Ayvalıkgücü Belediyespor)
Turhan Burak İnkaya (Ayvalıkgücü Belediyespor)
Hasan Binehan Köklü (Erdekspor)
Çağın Yıldırım (Etispor)
Şükrü Furkan Sağlam (Etispor)
Murat Çakır (Gaziemir Gençlik)
Azmi Polat (Somaspor)
Bilal Türkgüler (Somaspor)
Enes Yıldırım (Somaspor)
Murat Çağlar (Somaspor)
Fatih Somuncu (Turgutluspor)
Nuran Gurbanov (Turgutluspor)
1.GOL
Emre Morgil (Alaçatıspor)
Fahri Küçükkurt (Alaçatıspor)
Mansour Khaly Samb (Alaçatıspor)
Bekir Gökoğlan (Alaşehir Belediyespor)
Elçin Türk (Alaşehir Belediyespor)
Onur Koçak (Alaşehir Belediyespor)
Rıdvan Bakmış (Alaşehir Belediyespor)
Mehmet Şen (Ayvalıkgücü Belediyespor)
Mesut Hür (Ayvalıkgücü Belediyespor)
Oğuzhan Uslu (Ayvalıkgücü Belediyespor)
Doğacan Diker (Çiftay Yeşilovaspor)
İsmail Palta Çiftay Yeşilovaspor)
Samet Aydemir Çiftay Yeşilovaspor)
Hilmican Kaplan (Erdekspor)
Hüseyin Sutaş (Erdekspor)
Mutlu Mertek (Erdekspor)
Ercan Sevim (Etispor)
İbrahim Deniz (Etispor)
Uğur Kılınç (Etispor)
Gürhan Özkan (Gaziemir Gençlik)
Tacettin Tayfun Albayrak (Gaziemir Gençlik)
Burak Can Kalender (Gönen Belediyespor)
Emre Ocak (Gönen Belediyespor)
Ercan Küçükdemir (Gönen Belediyespor)
Gürbüz Akyer (Gönen Belediyespor)
Kubilay Atak (Gönen Belediyespor)
Mehmet Çelen (Gönen Belediyespor)
Semih Sargın (Gönen Belediyespor)
Tugay Kılıç (Gönen Belediyespor)
Engin Dede (Salihli Kocaçeşmespor)
Hamza Demirdoğan (Salihli Kocaçeşmespor)
Orhan Ayten (Salihli Kocaçeşmespor)
Gıdeon Adınoy Sanı (Somaspor)
Ramazan Beydili (Somaspor)
Abdullah Berkay Velivar (Turgutluspor)
Hüseyin Engin (Turgutluspor)
Ahmet Can Çetin (Yeni Çanspor)
Erhan Tatlıdil (Yeni Çanspor)
Ferdi Çalışkan (Yeni Çanspor)
Semih Atıl (Yeni Çanspor)
Serkan Bozkurt (Yeni Çanspor)

Hiç yorum yok: